V prípade ak plánujete návštevu turistických atrakcií na Slovensku, doporučujeme sledovať informácie prevádzkovateľov a štátnych inštitúcií o aktuálnej situácii a prosíme dodržiavajte ich odporúčania a nariadenia. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sú verejné podujatia zrušené a turistické atrakcie môžu byť zatvorené. Zakázané je organizovanie športových, kultúrnych aj verejných podujatí na celom Slovenskej republiky. Na celom území Slovenskej republiky musia byť zatvorené bary, zábavné podniky, lyžiarske strediská, wellness centrá, kúpele, aquaparky, fitness centrá, detské kútiky i sociálne a kultúrne zariadenia.
Zatvorené do odvolania
Zatvorené

Zvukové divočiny: hudobný workshop pre deti

Od: 29.03.2020 / 15:30 (Nedeľa) - Do: 29.03.2020 / 17:30 (Nedeľa)
29.03.2020 (Nedeľa) 15:30 - 17:30

Miesto: Galéria súčasného umenia Schaubmarov mlyn, Cajlanská 255, Mesto / Obec: Pezinok

Informácie

Zvukové divočiny: hudobný workshop pre deti Hudobné hry a improvizácie pre rodičov a deti, alebo rodinný teambuilding v kultúrnej divočine Schaubmarovho mlyna. Dvojhodinový workshop s lektorom Ferom Királym vás prevedie svetom hravej kompozície a objavovania nových zvukov v kontexte prebiehajúcej výstavy Do divočiny. Je vítané, aby si účastníci priniesli z domu rôzne hudobné objekty, teda predmety, ktoré vydávajú zaujímavý zvuk. Napríklad hrebeň, krájač na vajíčka alebo pumpu na bicykel. Výber ostáva na vás – určite vám padne do oka, vlastne do ucha, niečo zaujímavé.

Fero Király je absolventom Hudobnej fakulty VŠMU v Bratislave kde vyštudoval hru na klavír. Dlhodobo sa venuje okrem hudobných projektov rôzneho druhu aj hudobnej výchove detí do ktorej prináša hravú formu. Cieľom jeho vzdelávacieho prístupu je, aby si deti zažili hudbu a niečo si so sebou odniesli ďalej do života.

Vstupné: 4 € rodič + dieťa, 7 € rodinné vstupné
Workshop je vhodný pre deti vo veku od 6 rokov

Prosíme o potvrdenie účasti e-mailom na Zobraziť email. Kapacita programu je obmedzená. V prípade Vašej neúčasti nás včas informujte, ponúkneme vaše miesto ďalším záujemcom, ďakujeme.

Účasťou na programe súhlasíte s vyhotovením a zverejnením vašich fotografií za účelom dokumentácie, propagačnej činnosti a prezentácie na verejnosti, v tlači, na webových stránkach a sociálnych sieťach SNG Schaubmarov mlyn po celú dobu ich existencie.

Miesto konania

Galéria súčasného umenia Schaubmarov mlyn
Ulica a číslo: Cajlanská 255
Mesto / Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj / Region: Bratislavský kraj
Turistická lokalita: Bratislava a okolie
Pohorie: Malé Karpaty

Mapa

Súvisejúce / doporučené články