Žilinský kraj - Mestá a obce


Mestá a obce v kraji: Žilinský kraj

Názov

Okres

Abramová Turčianske Teplice
Babín Námestovo
Belá Žilina
Belá - Dulice Martin
Beňadiková Liptovský Mikuláš
Beňadovo Námestovo
Benice Martin
Bešeňová Ružomberok
Bitarová Žilina
Blatnica Martin
Blažovce Turčianske Teplice
Bobrov Námestovo
Bobrovček Liptovský Mikuláš
Bobrovec Liptovský Mikuláš
Bobrovník Liptovský Mikuláš
Bodorová Turčianske Teplice
Borcová Turčianske Teplice
Breza Námestovo
Brezany Žilina
Brezovica Tvrdošín
Brieštie Turčianske Teplice
Budiš Turčianske Teplice
Bukovina Liptovský Mikuláš
Bystrička Martin
Bytča Bytča
Bziny Dolný Kubín
Čadca Čadca
Chlebnice Dolný Kubín
Čičmany Žilina
Čierne Čadca
Čimhová Tvrdošín
Čremošné Turčianske Teplice
Ďanová Martin
Demänovská Dolina Liptovský Mikuláš
Diaková Martin
Divina Žilina
Divinka Žilina
Dlhá nad Kysucou Čadca
Dlhá nad Oravou Dolný Kubín
Dlhé Pole Žilina
Dolná Tižina Žilina
Dolný Hričov Žilina
Dolný Kalník Martin
Dolný Kubín Dolný Kubín
Dolný Vadičov Kysucké Nové Mesto
Dražkovce Martin
Dubové Turčianske Teplice
Dúbrava Liptovský Mikuláš
Dunajov Čadca
Ďurčiná Žilina
Fačkov Žilina
Folkušová Martin
Galovany Liptovský Mikuláš
Gbeľany Žilina
Gôtovany Liptovský Mikuláš
Habovka Tvrdošín
Háj Turčianske Teplice
Hladovka Tvrdošín
Hlboké nad Váhom Bytča
Hôrky Žilina
Horná Lehota Dolný Kubín
Horná Štubňa Turčianske Teplice
Horný Hričov Žilina
Horný Kalník Martin
Horný Vadičov Kysucké Nové Mesto
Hričovské Podhradie Žilina
Hruštín Námestovo
Hubová Ružomberok
Huty Liptovský Mikuláš
Hvozdnica Bytča
Hybe Liptovský Mikuláš
Istebné Dolný Kubín
Ivachnová Ružomberok
Ivančiná Turčianske Teplice
Ižipovce Liptovský Mikuláš
Jablonové Bytča
Jakubovany Liptovský Mikuláš
Jalovec Liptovský Mikuláš
Jamník Liptovský Mikuláš
Jasenová Dolný Kubín
Jasenové Žilina
Jasenovo Turčianske Teplice
Jazernica Turčianske Teplice
Kaľamenová Turčianske Teplice
Kalameny Ružomberok
Kamenná Poruba Žilina
Karlová Martin
Kľače Žilina
Kláštor pod Znievom Martin
Klin Námestovo
Klokočov Čadca
Klubina Čadca
Kolárovice Bytča
Komjatná Ružomberok
Konská Liptovský Mikuláš
Konská Žilina
Korňa Čadca
Košťany nad Turcom Martin
Kotešová Bytča
Kotrčiná Lúčka Žilina
Kráľova Lehota Liptovský Mikuláš
Kraľovany Dolný Kubín
Krasňany Žilina
Krásno nad Kysucou Čadca
Krivá Dolný Kubín
Krpeľany Martin
Krušetnica Námestovo
Kunerad Žilina
Kvačany Liptovský Mikuláš
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto
Kysucký Lieskovec Kysucké Nové Mesto
Laskár Martin
Lazisko Liptovský Mikuláš
Leštiny Dolný Kubín
Ležiachov Martin
Liesek Tvrdošín
Liešno Turčianske Teplice
Lietava Žilina
Lietavská Lúčka Žilina
Lietavská Svinná - Babkov Žilina
Likavka Ružomberok
Lipovec Martin
Liptovská Anna Liptovský Mikuláš
Liptovská Kokava Liptovský Mikuláš
Liptovská Lúžna Ružomberok
Liptovská Osada Ružomberok
Liptovská Porúbka Liptovský Mikuláš
Liptovská Sielnica Liptovský Mikuláš
Liptovská Štiavnica Ružomberok
Liptovská Teplá Ružomberok
Liptovské Beharovce Liptovský Mikuláš
Liptovské Kľačany Liptovský Mikuláš
Liptovské Matiašovce Liptovský Mikuláš
Liptovské Revúce Ružomberok
Liptovské Sliače Ružomberok
Liptovský Hrádok Liptovský Mikuláš
Liptovský Ján Liptovský Mikuláš
Liptovský Michal Ružomberok
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš
Liptovský Ondrej Liptovský Mikuláš
Liptovský Peter Liptovský Mikuláš
Liptovský Trnovec Liptovský Mikuláš
Lisková Ružomberok
Lodno Kysucké Nové Mesto
Lokca Námestovo
Lomná Námestovo
Lopušné Pažite Kysucké Nové Mesto
Ľubeľa Liptovský Mikuláš
Ľubochňa Ružomberok
Lúčky Ružomberok
Ludrová Ružomberok
Lutiše Žilina
Lysica Žilina
Makov Čadca
Malá Čierna Žilina
Malatiná Dolný Kubín
Malatíny Liptovský Mikuláš
Malé Borové Liptovský Mikuláš
Malužiná Liptovský Mikuláš
Malý Čepčín Turčianske Teplice
Maršová - Rašov Bytča
Martin Martin
Martinček Ružomberok
Medzibrodie nad Oravou Dolný Kubín
Mojš Žilina
Moškovec Turčianske Teplice
Mošovce Turčianske Teplice
Mútne Námestovo
Námestovo Námestovo
Necpaly Martin
Nededza Žilina
Nesluša Kysucké Nové Mesto
Nezbudská Lúčka Žilina
Nižná Tvrdošín
Nižná Boca Liptovský Mikuláš
Nolčovo Martin
Nová Bystrica Čadca
Novoť Námestovo
Ochodnica Kysucké Nové Mesto
Olešná Čadca
Ondrašová Turčianske Teplice
Oravská Jasenica Námestovo
Oravská Lesná Námestovo
Oravská polhora Námestovo
Oravská Poruba Dolný Kubín
Oravské Veselé Námestovo
Oravský Biely Potok Tvrdošín
Oravský Podzámok Dolný Kubín
Osádka Dolný Kubín
Oščadnica Čadca
Ovčiarsko Žilina
Párnica Dolný Kubín
Partizánska Ľupča Liptovský Mikuláš
Paština Závada Žilina
Pavčina Lehota Liptovský Mikuláš
Pavlova Ves Liptovský Mikuláš
Petrovice Bytča
Podbiel Tvrdošín
Podhorie Žilina
Podhradie Martin
Podtureň Liptovský Mikuláš
Podvysoká Čadca
Pokryváč Dolný Kubín
Porúbka Žilina
Potok Ružomberok
Povina Kysucké Nové Mesto
Predmier Bytča
Pribiš Dolný Kubín
Príbovce Martin
Pribylina Liptovský Mikuláš
Prosiek Liptovský Mikuláš
Pucov Dolný Kubín
Rabča Námestovo
Rabčice Námestovo
Radoľa Kysucké Nové Mesto
Radôstka Čadca
Rajec Žilina
Rajecká Lesná Žilina
Rajecké Teplice Žilina
Raková Čadca
Rakovo Martin
Rakša Turčianske Teplice
Ratkovo Martin
Rosina Žilina
Rudina Kysucké Nové Mesto
Rudinka Kysucké Nové Mesto
Rudinská Kysucké Nové Mesto
Rudno Turčianske Teplice
Ružomberok Ružomberok
Sedliacka Dubová Dolný Kubín
Sihelné Námestovo
Skalité Čadca
Sklabiňa Martin
Sklabinský Podzámok Martin
Sklené Turčianske Teplice
Slovany Martin
Slovenské Pravno Turčianske Teplice
Smrečany Liptovský Mikuláš
Snežnica Kysucké Nové Mesto
Socovce Martin
Stankovany Ružomberok
Stará Bystrica Čadca
Staškov Čadca
Štefanov nad Oravou Tvrdošín
Štiavnička Ružomberok
Štiavnik Bytča
Stráňavy Žilina
Stránske Žilina
Stráža Žilina
Strečno Žilina
Sučany Martin
Suchá Hora Tvrdošín
Šuja Žilina
Súľov - Hradná Bytča
Šútovo Martin
Svätý Kríž Liptovský Mikuláš
Svederník Žilina
Švošov Ružomberok
Svrčinovec Čadca
Ťapešovo Námestovo
Teplička nad Váhom Žilina
Terchová Žilina
Trebostovo Martin
Trnovo Martin
Trstená Tvrdošín
Trstené Liptovský Mikuláš
Turany Martin
Turček Turčianske Teplice
Turčianska Štiavnička Martin
Turčianske Jaseno Martin
Turčianske Kľačany Martin
Turčianske Teplice Turčianske Teplice
Turčiansky Ďur Martin
Turčiansky Peter Martin
Turie Žilina
Turík Ružomberok
Turzovka Čadca
Tvrdošín Tvrdošín
Uhorská Ves Liptovský Mikuláš
Valaská Dubová Ružomberok
Valča Martin
Varín Žilina
Vasiľov Námestovo
Vavrečka Námestovo
Vavrišovo Liptovský Mikuláš
Važec Liptovský Mikuláš
Veličná Dolný Kubín
Veľká Čierna Žilina
Veľké Borové Liptovský Mikuláš
Veľké Rovné Bytča
Veľký Čepčín Turčianske Teplice
Veterná Poruba Liptovský Mikuláš
Višňové Žilina
Vitanová Tvrdošín
Vlachy Liptovský Mikuláš
Vrícko Martin
Vrútky Martin
Východná Liptovský Mikuláš
Vyšná Boca Liptovský Mikuláš
Vyšný Kubín Dolný Kubín
Vysoká nad Kysucou Čadca
Zábiedovo Tvrdošín
Žabokreky Martin
Záborie Martin
Zákamenné Námestovo
Zákopčie Čadca
Žaškov Dolný Kubín
Závažná Poruba Liptovský Mikuláš
Zázrivá Dolný Kubín
Zborov nad Bystricou Čadca
Zbyňov Žilina
Žiar Liptovský Mikuláš
Žilina Žilina
Zuberec Tvrdošín
Zubrohlava Námestovo
Údaje sú informatívne

Súvisejúce / doporučené články

Možno Vás zaujímajú