Vstup do objektov múzeí bude možný len s respiračnou ochranou tváre, v skupine maximálne 5 osôb. Návštevníci si povinne dezinfikujú ruky prostriedkom umiestneným pri vstupe do múzea. Pri pohybe v priestoroch múzea je odporúčaná ochranná vzdialenosť medzi osobami minimálne 2 metre (neplatí pre skupiny do 5 osôb). Na výpočet maximálneho počtu návštevníkov, ktorí sa môžu zdržiavať naraz v jednotlivých múzejných objektoch, bude použitý koeficient 25 m2/osoba. Skupinové prehliadky, lektoráty ani hromadné podujatia nie sú v súčasnosti v múzeách povolené. Spôsob prehliadky sa zároveň riadi internými pokynmi každého zo špecializovaných múzeí SNM.

Gemini na hrade Červený Kameň (koncert)

Od: 08.08.2020 / 19:00 (Sobota) - Do: 08.08.2020 / 21:00 (Sobota)
08.08.2020 (Sobota) 19:00 - 21:00

Miesto: Hrad Červený Kameň, Mesto / Obec: Častá

Informácie

Gemini na hrade Červený Kameň (koncert) Staré keltské a írske piesne v podaní hudobnej formácie Gemini opäť zaznejú priestormi hradu Červený Kameň. Pozývame Vás na večerný koncert v nádherných pivniciach hradu Červený Kameň, ktorý bude plný írskych rytmov, melódií a piesní.

Vstupné: 7€, do 5 rokov zdarma.
Možnosť rezervácie prostredníctvom e-mailu na adrese Zobraziť email alebo zakúpenia v deň koncertu v pokladnici Hradu Červený Kameň.

Miesto konania

Hrad Červený Kameň
Mesto / Obec: Častá
Okres: Pezinok
Kraj / Region: Bratislavský kraj
Turistická lokalita: Bratislava a okolie
Pohorie: Malé Karpaty

Mapa

Súvisejúce články